Beauty Jack Legend of Africa - Gordy

28.3.2017

Gordy je náš chlapeček z vrhu "B" a bydlí v Brně u báječných majitelů, které se za tu dobu stali našimi velmi blízkými přáteli. Pavla s Radkem mají Gordyho hlavně jako parťáka, který je vytáhne do přírody na procházku, doma "potrápí" svým estetickým cítěním k zahradničení hlavně přerovnáváním závlahy trávníku :) a v mládí taky moc rád měnil vzhled venkovního nábytku, ale to už ho přešlo :) přeci jen konečně dospěl :).. Gordy je celkem klidný vyrovnaný pes, ale když je na blízku nějaká psí slečna hýří dlouhotrvající energií a dokáže se dvořit několik hodin.. 

Gordy a výstavy.. Pavla se do tohoto moc nevrhla a tak jsem si řekla, že vzhledem k tomu jaký je Gordy pěkný pes byla by škoda se sním občas někde neukázat.. No a měla jsem pravdu :).. Prakticky na všech výstavách, kterých se zúčastnil posbíral známky "velmi nadějný a později známky výborný a navíc vždy na bedně vítězů!!

V letošním roce se zúčastnil Mezinárodní výstavy v Brně kde oba dva dny získal V1, CAC a tím se dostal na půl cesty k titulu Český šampion. Jsme na něho náležitě hrdý :)

!!!Gordy má svoje stránky!!!