IN MEMORY

..ani v tom nejhorším snu by mě nenapadlo, že první o kom budu psát tyhle řádky jsi TY"..

Byl jsi TEN, který mi obrátil život o 360´C.. TEN co mě naučil žít a užívat si život.. TEN, se kterým jsem poznala spoustu nových lidí.. TEN, který mi ukázal spoustu úžasných míst.. TEN co mi dokázal pokaždé zvednout náladu a rozesmát mě i když bylo nejhůř..TEN co mě ve všem podporoval a vždycky stál za mnou.. TEN, který mi splnil sen a byl stejný blázen jako já do našich zrzavých čtyřnohých miláčků...TEN co mě dokázal podržet a říct: " spolu to zvládneme".. a opravdu jsme zvládli...

Ale, bohužel jsi i TEN, který mě a naše zrzky navždy opustil.. jediné co zůstalo je vzpomínka a místečko v mém srdíčku kde zůstaneš napořád!!!

Děkuji za všechno.. Martin Ludvík * 19.1.1974 - + 28.3.2012


Most Duhy

Je jedno místo v nebi, kterému se říká MOST DUHY.

Když pejsek, který byl někomu velmi blízký zemře na tomto světe , dostane se na toto místo, nazývané most duhy. Jsou tam krásné zelené louky a kopce pro všechna zvířátka, kde mohou volně běhat a hrát si spolu. Je tam hodně jídla, vody, sluníčka, je tam teplo a cítí se tam velmi dobře.

Všechna zvířátka, která byla na tomto světě nemocná nebo stará, jsou znovu zdravá a plná síly, ta která byla zraněná, nebo zmrzačená jsou znovu taková, jaká si je pamatujeme ve svých vzpomínkách ze dní, když tu byla s námi. Jsou tam šťastná a spokojená, až na jednu věc: každému z nich chybí někdo, kdo byl pro ně jedinečný a velmi blízký, ten kdo zůstal na tomto světě.

Všechna zvířátka spolu běhají a hrají si na krásných loukách, když najednou přijde den, kdy se najednou jeden z nich zastaví a zahledí se do dálky. Jeho bystré a jasné oči zaměří a jeho nedočkavé tělo se začne chvět. Najednou se rozběhne pryč od hrající se skupiny, běží přes zelenou trávu, jeho nohy ho nesou rychleji a rychleji....
Spatřil Tebe, a když se ty a tvůj nejlepší přítel konečně střetnete, víte, že už Vás nikdy nic nerozdělí. Milující polibky pokrývají tvoji tvář, tvoje ruce konečně objímají milovanou hlavičku a ty se konečně podíváš do věrných očí svého milovaného čtyřnohého přítele, který tak dávno odešel z tvého života, ale nikdy ne z tvého srdce.
...potom konečné spolu přejdete most duhy... už navždy spolu...