Ruby

"Brilliant Ruby of Rhodesian Shine" 

Naše osudová slečna červená.. Rubynka.

Její příběh začíná ještě dávno před tím než se narodila.

V naší chovatelské stanici se narodily celkem 3 vrhy.. Z vrhu A v roce 2014 zůstala doma Lili naše slečna oranžová do které jsme se zamilovali hned v prvních okamžicích jejího života. Za pár let později jsme začali uvažovat o druhém vrhu naší Elišky a tak se v roce 2017 narodil v B. V tomto roce byla situace trošku náročnější a tak nebylo možné se nechat další holčičku. Nic méně osud tomu trošku napomohl a doma zůstávala bez rezervace slečna červená (nejkrásnější fenka z vrhu) a po návštěvě Jani a Petra se stala taková věc, že tihle tři, se během okamžiku vtiskly jeden druhému do srdce. A nejen pro mě to byl šok.. že by Jana a Petr vůbec uvažovali o fence když doma na ně čekali dva kluci Dusty a Wincent.. Ale slečna červená opravdu za pár dní odjížděla k Moravcům se jménem Hope .. a opravdu byla naší Nadějí. 

Třetí vrh se narodil v roce 2020 a maminkou se stala Lili.. Lilinka je pro mě výjimečná a tak jsme si moc přáli a čekali na tu pravou slečnu, která by zůstala doma. Bohužel se tak nestalo.. a Lilinka neměla úplně hladký porod a tak jsme se rozhodli, že další vrh mít již nebude.

A tak se vracíme zpět k Hope.. naše holčička červená plánuje svůj druhý vrh a my s Janou víme, že tam TA holčička určitě pro nás bude.. a byla.. Narodila se jako druhá a dostala červenou stužku jako její maminka Hope. A tak se uzavírá kruh a nám se zpět do rodiny vrací slečna červená..

A i díky tomu získala jméno Ruby. 

Vítej doma holčičko naše! Budeme tě milovat jako všechny naše holky a už teď vím, že ty jsi ten kousíček štěstí, které nám v té smečce chybělo.