Hořkosladký vrh "D"
Co je u nás nového? V lednu se nám narodil vrh "D". Většinou je příchod štěňátek šťastná událost plná radosti.. Náš očekávaná a vymodlený vrh "D" je těžce hořkosladký.. Ač veškerý průběh byl naprosto normální a Ruby měla 100% péči, příroda se rozhodla jinak a 57. den bohužel nastaly komplikace.











