NOVINKY

Bonitace ČKRR

11.05.2019

V sobotu se naše silná čtyřka z vrhu B sešla na bonitaci pořádané klubem ČKRR.. a parádně se tam předvedli. A tak můžeme s radostí oznámit, že máme tři nové krycí psy a chovnou fenu! :) Gratulujeme!!

Velikonoční sobotu jsme strávili v Letňanech na mezinárodní výstavě. A týmu Legend of Africa se opět dařilo :)

Pro tento rok jsme se rozhodli zase trošku oprášit výstavní vodítka a vyrazit do kruhu :) Lila již od loňského května nastupuje du třídy šampionů a Ray a vlastně i jeho sourozenci se přesunuli z mezi třídy do třídy otevřené :) a kdy, kde a koho uvidíte?? :)

Tak konečně je to tady.. dnes nám přišly další výsledky našich Béček.. Prozatím máme po testech Raye, Bruna, Gordyho a Hope.. Prozatím jediná Hope má hotové i genetické testy a to v pořádku! Samozřejmě, že i tyto testy podstoupí kluci ať je všechno 100% :) Máme obrovskou radost!!

Tak vzhledem k okolnostem posledních dní jsem se rozhodla trošku oprášit výstavní vodítko a pustila jsem se do tréninku.. No a "neodnesla" to Lila.. ani Eliška (ta už má důchod),ale Ray :D .. Prošli jsme skoro dvou hodinovým seminářem v K9 a Rayovi snad trošku došlo co vlastně po něm chceme a bude dál spolupracovat. Protože ho brzy čeká...

❤️ Naši andílci z vrhu A slaví 5. narozeniny! Přejeme mi hlavně zdraví, protože všechno ostatní mají u svým báječných majitelů! ❤️

Naši kluci z vrhu B nám malinko vyrostli :) .. Oba se parádně předvedli na výstavě v Brně. Gordy získal 2x V1 CAC a Bruno V3 a V2 !! neskutečně šikovný a krásný jsou :) Jen tak dál!!

Po dlouhé době jsme v neděli vyrazili mezi lidi a psy.. a proběhli jsme se ve výstavním kruhu. No a nedopadli jsme úplně zle :) ve všech třídách opět lítali VD a D a tak dostat lepší známku a nebo dokonce skončit ve výběru byl obrovský úspěch :) Jsme pyšný na naše dětičky byly opět moc šikovný!!

Páníček naší slečny fialové Kamil Horáček nám poslal nádherné fotky! S dovolením je zveřejním :) Fotografka: Ingrid Remetová