NOVINKY

Jsme moc pyšný na Atiena, který v 17ti měsících splnil podmínky pro udělení Českého šampiona a Klubového šampiona ČKRR a získal na mezinárodní výstavě krásné hodnocení.

Konečně se tým Legend of Africa zúčastnil na výstavě ve větším počtu a konečně i Lili se proběhla v kruhu. :) Byl to tedy velmi náročný a horký víkend, ale bylo fajn vidět známé tváře. Měla jsem čest vystavovat nejen naše odchovy a odchovy mých odchovů, ale i jednoho cizince štěně Mártyho.. Vzhledem k tomu, že výstava byla rozdělena na...

Úplnou náhodou jsem na FB narazily na online výstavu pro veterány.. V této soutěži se hodnotí pouze podle fotografie psa v postoji a uvádí se datum narození a pohlaví. A k našemu překvapení se Eliška umístila ve své skupině FCI 6. Máme velkou radost :)

I naše Béčka oslavili své narozeniny... a dokonce už 4té! Přejeme jim hlavně zdraví, zdraví zdraví! To ostatní mají od páníčků ;)

Před 7mi lety se narodil náš první vrh, kterým začala nová kapitola našeho života obohacená o další 4 tlapky. :) Po narození jsi dostala oranžovou mašličku a později jméno Lila.. Všem z celého srdce přeji krásné narozeniny.. Hlavně zdraví a spoustu let po našem boku. Lilinko jsme vděčný, že jsi součástí naší rodiny a za to jak úžasná jsi.

Je to až neuvěřitelné, ale náš vrh C 7.2. slaví svoje první narozeniny!! A tak mě napadlo přidat fotky když odcházeli z domova a jak se ji daří teď.. a jak vypadají.. No už to nejsou žádný mimina a musím uznat, že se nám mooc povedli :).. no řekněte sami ;)!

Poslední týden v roce jsme se rozhodli udělat malý výlet za klukama z Céček. A tak jsme udělali pár fotek Atiena, Rafika a Rustyho.. Klukům bylo 10 měsíců a musím říct, že už to nejsou žádný mimina. No podívejte se sami ;). PS: ..a čím dál víc v nich vidím maminku Lili :D

...po delší době jsme měli čas vzít holky ven ještě za světla a tak jsme rovnou udělali pár fotek v tomto šedivém období.. A tady je jich pár na ukázku ;)

I v této divnodobě jsme si našli světlé stránky a tím, že se na nás přijela podívat Dana s Cairou z vrhu C. No už to není žádné mimino, ale pořádná slečna. Teda mezi námi nevím kde podědila tak šílenou happy povahu, ale jinak božská :) podívejte se sami.

Legenďáčci vyrazili opět do výstavního kruhu. V sobotu jsme si poprvé vyzkoušeli výstavu v dešti, v brutální zimě a ještě s rouškami na tlamičkách.. No byl to zas zážitek :D.. No a v pondělí jsme si dali opáčko (s deštěm) a proběhli se v kruhu v Martiněvsi. Jsem pyšná na naše dětičky..