NOVINKY

Doprovázeli jsme Tě na poslední cestě za duhový most.. až tam kde na tebe čekala Albi a tvůj Martin Ludvík. Už tě nic nebolí.. A můžeš se zas prohánět po loukách. 15 let, 1 měsíc a 26 dní jsi byla členem naší rodiny. A jakoby s tebou odešlo kus nás.. kus mého života, který se tvým příchodem zásadně změnil.....

Naše Jennyka oslavila 15té narozeniny.. Věk ji sice ubral energii a chůze už není tak jistá jako dřív.. Ale stále má chuť k jídlu a vlastním tempem si projde zahradu. Jennynko ať tě nic nebolí a jsi vitální dokud to jen tvůj čas dovolí.. Máme tě rádi.

Jsme moc pyšný na Atiena, který v 17ti měsících splnil podmínky pro udělení Českého šampiona a Klubového šampiona ČKRR a získal na mezinárodní výstavě krásné hodnocení.

Konečně se tým Legend of Africa zúčastnil na výstavě ve větším počtu a konečně i Lili se proběhla v kruhu. :) Byl to tedy velmi náročný a horký víkend, ale bylo fajn vidět známé tváře. Měla jsem čest vystavovat nejen naše odchovy a odchovy mých odchovů, ale i jednoho cizince štěně Mártyho.. Vzhledem k tomu, že výstava byla rozdělena na...

Úplnou náhodou jsem na FB narazily na online výstavu pro veterány.. V této soutěži se hodnotí pouze podle fotografie psa v postoji a uvádí se datum narození a pohlaví. A k našemu překvapení se Eliška umístila ve své skupině FCI 6. Máme velkou radost :)

I naše Béčka oslavili své narozeniny... a dokonce už 4té! Přejeme jim hlavně zdraví, zdraví zdraví! To ostatní mají od páníčků ;)

Před 7mi lety se narodil náš první vrh, kterým začala nová kapitola našeho života obohacená o další 4 tlapky. :) Po narození jsi dostala oranžovou mašličku a později jméno Lila.. Všem z celého srdce přeji krásné narozeniny.. Hlavně zdraví a spoustu let po našem boku. Lilinko jsme vděčný, že jsi součástí naší rodiny a za to jak úžasná jsi.