NOVINKY

Poslední týden v roce jsme se rozhodli udělat malý výlet za klukama z Céček. A tak jsme udělali pár fotek Atiena, Rafika a Rustyho.. Klukům bylo 10 měsíců a musím říct, že už to nejsou žádný mimina. No podívejte se sami ;). PS: ..a čím dál víc v nich vidím maminku Lili :D

...po delší době jsme měli čas vzít holky ven ještě za světla a tak jsme rovnou udělali pár fotek v tomto šedivém období.. A tady je jich pár na ukázku ;)

I v této divnodobě jsme si našli světlé stránky a tím, že se na nás přijela podívat Dana s Cairou z vrhu C. No už to není žádné mimino, ale pořádná slečna. Teda mezi námi nevím kde podědila tak šílenou happy povahu, ale jinak božská :) podívejte se sami.

Legenďáčci vyrazili opět do výstavního kruhu. V sobotu jsme si poprvé vyzkoušeli výstavu v dešti, v brutální zimě a ještě s rouškami na tlamičkách.. No byl to zas zážitek :D.. No a v pondělí jsme si dali opáčko (s deštěm) a proběhli se v kruhu v Martiněvsi. Jsem pyšná na naše dětičky..

Naše štěňátka mají už 6 měsíců a už nejsou žádná mimina :) Začínají se z nich klubat krásní zrzavci! Mám z nich radost!!

První výstava v tomto roce.. a parádní výsledky našeho týmu Legend of Africa - jsem na všechny moc pyšná!

Čvc 13

Albi

Albinko, byla jsi moje první zrzavá holčička.. Prožili jsme spolu tolik, že by nestačilo 100 stran a tisíce slov.. téměř 13 let jsi mi byla parťákem a velkou oporou. Odešla jsi náhle.. ale věřím, že jsme se rozhodli správně a nechali tě odejít v pravý čas tak aby jsi se netrápila a netrpěla.. Dlužila jsem Ti to a stála...

V pátek se uskutečnil sraz našich céček a bylo to parádní.. Velké díky Ivance a Vláďovi od Atiena u kterých se sraz pořádal.. Díky za báječné odpoledne, parádní společnost a výborné pohoštění! Jsem vděčná za možnost vidět dětičky postupně vyrůstat a vidět je zas řádit takhle pohromadě bylo neskutečný :) bohužel srazu se nezúčastnila slečna oranžová...

Tak štěňátka se už chystají do světa! A my jim přejeme z celého srdce ten nejlepší start, milující rodinu, spoustu lásky a nádherný dlouhý život! Moc děkuji všem kdo se podíleli na pomoci s hlídání, za dárečky do balíčků, za mazlící návštěvy a za ty úžasné rodiny, které se rozhodli vzít si štěně od nás.