NOVINKY

Tak konečně je to tady.. dnes nám přišly další výsledky našich Béček.. Prozatím máme po testech Raye, Bruna, Gordyho a Hope.. Prozatím jediná Hope má hotové i genetické testy a to v pořádku! Samozřejmě, že i tyto testy podstoupí kluci ať je všechno 100% :) Máme obrovskou radost!!

Tak vzhledem k okolnostem posledních dní jsem se rozhodla trošku oprášit výstavní vodítko a pustila jsem se do tréninku.. No a "neodnesla" to Lila.. ani Eliška (ta už má důchod),ale Ray :D .. Prošli jsme skoro dvou hodinovým seminářem v K9 a Rayovi snad trošku došlo co vlastně po něm chceme a bude dál spolupracovat. Protože ho brzy čeká...

❤️ Naši andílci z vrhu A slaví 5. narozeniny! Přejeme mi hlavně zdraví, protože všechno ostatní mají u svým báječných majitelů! ❤️

Naši kluci z vrhu B nám malinko vyrostli :) .. Oba se parádně předvedli na výstavě v Brně. Gordy získal 2x V1 CAC a Bruno V3 a V2 !! neskutečně šikovný a krásný jsou :) Jen tak dál!!

Po dlouhé době jsme v neděli vyrazili mezi lidi a psy.. a proběhli jsme se ve výstavním kruhu. No a nedopadli jsme úplně zle :) ve všech třídách opět lítali VD a D a tak dostat lepší známku a nebo dokonce skončit ve výběru byl obrovský úspěch :) Jsme pyšný na naše dětičky byly opět moc šikovný!!

Páníček naší slečny fialové Kamil Horáček nám poslal nádherné fotky! S dovolením je zveřejním :) Fotografka: Ingrid Remetová

Náš chlapeček z B teamu zazářil na klubové výstavě pořádané KCHRR. Moc moc mu gratulujeme a jsme pyšný na majitelku Kristýnu Hrubanovou za skvělé předvedení! A za to, že vydržela a nevzdala se ani při Bruníkových pubertálních stavech :)! Ušla dlouhou cestu a tento víkend byl zaslouženým oceněním! jen tak dál!! :)

Velikonoční víkend jsme si užili v parádním prostředí jezdeckého areálu Kralovického dvora (okr. Slaný) na dvou klubových výstavách pořádaným klubem ČKRR. A jsem pyšná jak na naše holky tak i na naše "štěňátka" z vrhu B :) za parádní výsledky v takové konkurenci.!

..a takhle si to holky parádně užívali ;).. jen Jennynka se válela doma na gauči a odmítala jít ven.. no je fakt, že zrovna teplo nebylo. :)

Naše holky Ella a Lilla se zúčastnili výstavy v Brně..a ještě se k nám přidali štěnda z vrhu "B" :) všichni byly moc šikovný více info a fotky v sekci výsledky výstav.