Chovatelská stanice Legend of Africa..

Jak to vlastně všechno začalo.. 

Asi by bylo dobré na úvod napsat pár řádek o naší chovatelské stanici, ale já začnu tím, jak jsme se vlastně k ridgebackům dostali, proč jsme si je zamilovali a co nás vedlo k vytvoření tohoto webu a v neposlední řadě k založení této chovatelské stanice.

Rhodéského Ridgebacka jsem poprvé spatřila v roce 2004 kdy si ho můj spolužák jako 3 měsíční štěně přivezl do školy. A byla to láska na první pohled.. Nikdy před tím jsem neviděla tak roztomilé, aktivní, inteligentní štěně jako byl "on" .. ten úžasný ustaraný výraz".. mě úplně očaroval.

A tehdy to všechno začalo. Díky tomu, že jsem ještě bydlela u rodičů a stále chodila do školy, nebyla možnost si štěně pořídit hned. Tak začalo dlouhé čekání, shánění informací o tom jaký ten pes vlastně je a jestli se ke mě bude hodit.

Po dlouhém 5ti letém připravování a shánění všech informací jsem si byla naprosto jistá, že ridgeback je opravdu TEN pes, kterého chci.

A tím se otevřela nová kniha života, života s nejúžasnějším čtyřnohým stvořením, kterým Rhodéský Ridgeback je.

a tahle fotka je z dob kdy jsem ještě nevěděla, že další přírůstek bude Lila a Veverka :D ...jinak holky Ella, Albi a Jenny.. (2012)


..nej vzpomínka na naši smečku.. teď už jsou kromě Lili, všichni za duhovým mostem.. (2018)