Lili se připravuje na štěňátka!

  Tak jsme si řekli, že by jsme tady mohli zanechat nějakou stopu z toho jejího těhotenství" a podělit se s Vámi ;).. Tak sem budeme postupně připisovat řádky a když se nám to podaří tak budeme vkládat i aktuální fotky :)

11.01.2020  Lili je dnes 36. den březí a pomalinku se jí začíná zvětšovat bříško. Více odpočívá a má větší chuť k jídlu. Mysleli jsme si, že to ani už víc nejde..no.. jde! :D Lila je momentálně zloděj všeho co se dá sníst :D dnes třeba na procházce ukradla malému dítěti suchý rohlík. Díky bohu měl tatínek dítěte pochopení. 

14.01.2020 a Lilinky 39. den březosti se začíná projevovat na její neskutečný nenažranosti :D. Krmíme jí 3x denně a i tak se chová jak kdyby jsme ji chudáka týrali hlady. Dnes jsme konečně udělali první fotku v "jakože postoji" :) .. tak se nezlobte za kvalitu fotky.. a ne úplně výstavní postoj.. ale věřte mi.. teď je to nadlidský výkon! :D Takže to shrnu.. Lili se má báječně.. spí, jí,spí,jí.. jo taky teď dost prdí :D ( dostává konzervy s lososem) a zase jí, spí..

19.1.2020 Lilinka si užívá nedělní pohodičku, ráno jsme byly na procházce.. no snažili jsme se o foto.. ale byla zima a trošku poprchávalo.. no a stát na místě a ještě k tomu bez piškotu, na to prý hází bobek :D.. no tak máme jen jednu šílenou momentku, ale i tak je vidět jak se bříško pomalinku začíná zvětšovat :) .. dnes 44. den.

24.1.2020 Tak jsme Lili včera zase trošku trápili" focením :)..  no mě to nepřijde, že teď pořád stejná jak ji vidím denně, ale podle fotek s týdenní rozestupem je tedy rozdíl dost vidět :) A čas se pomalinku začíná krátit.. Lili foto včera 48. den