Výsledky genetických testů
Nestíhala jsem napsat zprávy posledních dní, protože teď se všechno točí kolem našich mimin. Ale chtěla bych moc poděkovat majitelům našich Béček.. To že jsou tak svědomití a opravdu se zajímají o chov a není jim lhostejné zdraví jejich psů a popřípadě zdraví potomků :). A proto moc děkuji Janě s Petrem za Hopsinku, Kristýně s Michalem za Bruníka,...








