Veverka je tu!
Jak už mnozí z Vás víte.. naše smečka se malinko rozšířila o další čtyřnohou holčičku.. No holčičku.. spíš vlastně dámu v letech :) člověk míní, život mění.. a přátelé jsou od toho aby si pomáhali i v situaci, která by vesnu nikoho nenapadla.. tak máme doma již přes dva měsíce RR dámu hnědonosku Veverku na "dlouhodobou dočasnou péči". Veverka se...









