NOVINKY

Ano je to tak !! Eliška začala rodit cca ve 4 hod ráno a díky asistenci Klárky (Klára Olivová) a několika přátelům na telefonu :) jsme to zvládly a do 11ti hod ráno byla všechna štěňátka na světě. Všichni jsou zdravý a v pořádku!! více o vrhu B v sekci štěňata.

Naše standardní holky z vrhu A se zúčastnili Klubové a Speciální výstavy ČKRR pořádané jako vždy v areálu resortu Orlík. Musím uznat, že i když holky (Ella a Mayla) vůbec netrénují a nijak na výstavy nejezdí byly moc šikovné a určitě nám neudělaly ostudu :).. jen kdyby obě nekulhaly :D jedna stržený polštářek a druhá utržený drápek paráda :D

Ano, nechaly jsme se ukecat a vyrazily jsme na 4 denní výstavu psů, která se pořádala Budapešťi. Cesta proběhla výborně, ubytování bylo královské a výstava byla náročná :).. Ale holky byly moc šikovné a i v konkurenci obstály na výbornou. Lilinka se stala čekatelem na Junior šampiona :) stačí jediné první místo a je to doma!! :)))

naše zlatíčko Lila už je skoro velká holka.. dnes oslavila 10 měsíců a roste nám do krásy :) a aby jen nelumpačila tak pravidelně chodí na tréninky vystavování a je moc šikovná.. no podívejte sami ;)

Do rodného místa se dnes vrátily naše holčičky z vrhu A :) z leva Kejtý (béžová) , Casi (žlutá), naše Lila a Eliška (růžová). Maminka Ella teda z prvu moc nadšená nebyla, ale pak jí došlo, že si holky vystačí sami tak se věnovala opalování a prťata řádily celé odpoledne. No prostě si těch dnešních 8 měsíců oslavily po svém :) ...

Čas letí a naše Áčka už jsou přes dva měsíce v nových domovech a jak se jim daří? :) perfektně, všichni jsou miláčci rodiny. A už to nejsou žádná mimina a rostou do krásy :)