NOVINKY

Náš chlapeček z B teamu zazářil na klubové výstavě pořádané KCHRR. Moc moc mu gratulujeme a jsme pyšný na majitelku Kristýnu Hrubanovou za skvělé předvedení! A za to, že vydržela a nevzdala se ani při Bruníkových pubertálních stavech :)! Ušla dlouhou cestu a tento víkend byl zaslouženým oceněním! jen tak dál!! :)

Velikonoční víkend jsme si užili v parádním prostředí jezdeckého areálu Kralovického dvora (okr. Slaný) na dvou klubových výstavách pořádaným klubem ČKRR. A jsem pyšná jak na naše holky tak i na naše "štěňátka" z vrhu B :) za parádní výsledky v takové konkurenci.!

..a takhle si to holky parádně užívali ;).. jen Jennynka se válela doma na gauči a odmítala jít ven.. no je fakt, že zrovna teplo nebylo. :)

Naše holky Ella a Lilla se zúčastnili výstavy v Brně..a ještě se k nám přidali štěnda z vrhu "B" :) všichni byly moc šikovný více info a fotky v sekci výsledky výstav.

"náš" chlapeček Ray a holčička Hope má svoje osobní stránky :) těšíme se na novinky, fotky a příběhy ;)

Veverka je tu!

04.08.2017

Jak už mnozí z Vás víte.. naše smečka se malinko rozšířila o další čtyřnohou holčičku.. No holčičku.. spíš vlastně dámu v letech :) člověk míní, život mění.. a přátelé jsou od toho aby si pomáhali i v situaci, která by vesnu nikoho nenapadla.. tak máme doma již přes dva měsíce RR dámu hnědonosku Veverku na "dlouhodobou dočasnou péči". Veverka se...

Všechna štěňátka z vrhu B jsou v nových milujících domovech a my jim přejeme jen to nejlepší ! Hlavně zdraví, stále plná bříška, milující páníčky a teplé místo doma ( na gauči :))..

Tak se nám naše tři sestry opět sešly :) a tentokrát to mělo i speciální důvod. Všechny v průběhu roku absolvovali RTG pro oficiální pouzení zdravotního stavu aby se mohly zúčastnit bonitace pořádané ČKRR. A výsledek?.. všechny holky mají vše v pořádku a byly uznány chovnými :)

Ano je to tak !! Eliška začala rodit cca ve 4 hod ráno a díky asistenci Klárky (Klára Olivová) a několika přátelům na telefonu :) jsme to zvládly a do 11ti hod ráno byla všechna štěňátka na světě. Všichni jsou zdravý a v pořádku!! více o vrhu B v sekci štěňata.