NOVINKY

Všechna štěňátka z vrhu B jsou v nových milujících domovech a my jim přejeme jen to nejlepší ! Hlavně zdraví, stále plná bříška, milující páníčky a teplé místo doma ( na gauči :))..

Tak se nám naše tři sestry opět sešly :) a tentokrát to mělo i speciální důvod. Všechny v průběhu roku absolvovali RTG pro oficiální pouzení zdravotního stavu aby se mohly zúčastnit bonitace pořádané ČKRR. A výsledek?.. všechny holky mají vše v pořádku a byly uznány chovnými :)

Ano je to tak !! Eliška začala rodit cca ve 4 hod ráno a díky asistenci Klárky (Klára Olivová) a několika přátelům na telefonu :) jsme to zvládly a do 11ti hod ráno byla všechna štěňátka na světě. Všichni jsou zdravý a v pořádku!! více o vrhu B v sekci štěňata.

Naše standardní holky z vrhu A se zúčastnili Klubové a Speciální výstavy ČKRR pořádané jako vždy v areálu resortu Orlík. Musím uznat, že i když holky (Ella a Mayla) vůbec netrénují a nijak na výstavy nejezdí byly moc šikovné a určitě nám neudělaly ostudu :).. jen kdyby obě nekulhaly :D jedna stržený polštářek a druhá utržený drápek paráda :D

Ano, nechaly jsme se ukecat a vyrazily jsme na 4 denní výstavu psů, která se pořádala Budapešťi. Cesta proběhla výborně, ubytování bylo královské a výstava byla náročná :).. Ale holky byly moc šikovné a i v konkurenci obstály na výbornou. Lilinka se stala čekatelem na Junior šampiona :) stačí jediné první místo a je to doma!! :)))

naše zlatíčko Lila už je skoro velká holka.. dnes oslavila 10 měsíců a roste nám do krásy :) a aby jen nelumpačila tak pravidelně chodí na tréninky vystavování a je moc šikovná.. no podívejte sami ;)